Ücretlendirme ve Ödemeler

Özel oda ücretlerimiz haftalık olarak ödenmektedir. Her Pazartesi ödemeleriniz herhangi bir banka farketmeksizin ister size ait olsun ister tanıdığınız, güvendiğiniz birisine ait olsun hiç farketmez ödemeniz belirttiğiniz banka hesabına yapılır. Zaten size bu hesap sahibi siz misiniz diye sorulmaz, önemli olan hak ettiğiniz kazancın size sağlıklı olarak ulaşmasıdır.

Özel odada yani üye ile birebir sohbet ettiğiniz her saat başına 30TL kazanırsınız
Genel odada ise online olduğunuz her saat başına 1 TL kazanırsınız

Genel oda ödemeleri her ayın 1 ila 5 arası aylık Özel oda ödemeleri her Pazartesi haftalık olarak yapılmaktadır.

Ortalama Kazanç Hesaplaması;

Günde toplam 10 saat kalsanız; 6 saatini özelde , 4 saatte genel odada kaldığınızı varsayarsak;

30 * 6 = 180 TL + 4*1= 4 TL => 154 TL / günlük kazanç


Online olarak giriş yaptığınızda genel oda da olursunuz ve sitedeki tüm üyelerle sohbet edersiniz online olduğunuz saat başı 1tl kazanç sağlarsınız, üyelerden size özel oda daveti geldiğinde kabul etmeniz durumunda sadece bir kişi ile özel olarak sohbet edersiniz ve özel oda sohbetlerinden topladığınız 1saat için 30tl kazanç elde edersiniz.

Biz nasıl kazanıyoruz ?

* Görüntülü sohbet sitemizde operatör ile sohbet etmek isteyen üyeler süre satın alır, satın alınan süreden elde edilen gelirler ile operatör kazançları ödenir.


Siz nasıl kazanıyorsunuz?

* sitemizdeki bay üyeler görüntülü sohbet yapabilmek için süre satın alırlar, sizinle sohbet etiklerinde almış oldukları süreyi kullanırlar, bizde burdan elde edilen kazancın (60dk için 30tl kazancınızı) size ödüyoruz.

NOT : Haftalık veya aylık olarak sabit bir gelir elde edilemez öperatörün günlük çalışma saatine göre kazanç değişiklik göstermektedir.

gallery/içeriknn

Skype: ekgelir2015
Email: ekgelir2015@outlook.com
Whatsapp: 0537 748 91 98

gallery/images
gallery/içerik111

          İnternet üzerinden çalışabilecek. Kameralı bayanlara özel iş imkanı