Hakkımızda

   DETAYLI  BİLGİ ALMAK İCİN

gallery/images8
gallery/276310_2016011402
gallery/images4
gallery/808767030

BAYANLAR SOHBET EDEREK HAFTADA 2000 TL KAZANMA FIRSATI BU İLANDA

TÜRKİYE GENELİNDEN BAŞVURULARINIZ KABUL EDİLMEKTEDİR

Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren
Güler yüzlü,
Pozitif,
Fizik ve diksiyonu düzgün,
Çalışma ortamında neşeli kalabilen,
18 - 35 yaş arası Bayanlar

 

..Evden çıkamıyorum, iş bulamıyorum veya herhangi bir mesleğim yok diye üzülmeyin; bu iş tam size göre! Haftalık ödeme ile, kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız ve bir sorunum olduğunda karşımda benimle ilgilenecek anlayışlı biri olsun diyorsanız ve en önemlisi deneyim gerektirmeyen bir iş istiyorsanız. Güvenli ve saygın iletişim şekliyle çalışmaya davet ediyoruz! Gizlilik ve prensip bizim için önemlidir. Ödemelerinizde bir sorun asla yaşanmayacağını temin ediyoruz. Yıllardır süre gelen bu sektörde ilk adımı atan site olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Başka sitelerde zaman kaybetmeyin. Gelin 13 yıllık kadromuza katılın, 5.000 online üye kapasitesine ulaşan rahatlıkla ve hediye süre sistemi ile kazancınızı arttırın. SİZLERİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ!

Görüntülü Sohbet Sİtesine Bayan Model Alınmaktadır

            Kamerali Bayan Model Aranmakta

Ayda 1.500-2.500 tl kazanmak isteyen bayanlar!!! Odemelerimiz haftalık!!! yaş sınırımız 18-35 arasıdır. her yerinden evinden ve bilgisayarından çalışmak üzere bayan eleman alınacaktır saat bası 30 tl ye çalışarak aylık güzel bir gelir elde edebilirsiniz. günlük 5 saat 150 tl aylık 4.500 tl gelir olarak hesaplayabilirsiniz 3 dakikalık bir kayıttan sonra hemen şimdi giriş yapabilir çalışmaya başlayabilirsiniz. 24 saat içerisinde günün istediğiniz saati gece ya da gündüz sistemimize giriş yaparak gelirinizi istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor? ödemeler haftalık her pazartesi yapılmaktadır saat 10:00 ile 14 arası başlar saat 22:00 biter.

Görüntülü arkadaşlık sitesine bayan sohbet operatörleri aranıyor

Sizde Evinizde oturarak internet başında para kazanmak istiyorsanuz doğru yerdesiniz.

Sitemizde görüntülü sohbet yapacak, iletişim beceresine sahip, düzeyli, sosyal yönü kuvvetli olan bayan arkadaşlar arıyoruz. Evinizde boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yüz görünme zorunluğu aranmamaktadır.

Sohbet memnuniyetsizliğinizde banlama hakkına sahipsiniz. Sitede çalışmak için internetiniz ve web kameranızın olması yeterlidir. PART-TIME ya da FULL TIME çalışabilirsiniz. Çalışma günleri, çalışma saatleri her şey size ait. Yani kısacası kendi işinizin kendi patronusunuz.

Ortalama Kazanç Hesaplaması;

Günde toplam 10 saat kalsanız; 6 saatini özelde , 4 saatte genel odada kaldığınızı varsayarsak;

30 * 6 = 180 TL + 4*1= 4 TL => 154 TL / günlük kazanç

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN

Skype: ekgelir2015
Email: ekgelir2015@outlook.com
Whatsapp: 0537 748 91 98

Bizimle İletişime Gecin:

gallery/images111 (1)